Polecamy
Kargicak atrakcje opinie
UWAŻAM, ŻE WARTO BYŁO spędzić czas na jeziorze Salda. Krajobrazy naprawdę robią wrażenie, a Kerem dobrze znał najładniejsze kąty.
Nie mogłem uwierzyć w piękno Kapadocji, wszystko dzięki świetnej organizacji! Polecam wszystkim.
Sama łódź i jej załoga spełnili moje oczekiwania, ale czasy przy przystankach mogły by byc dłuższe.
Polecam wycieczkę do Side! Zabytki są naprawdę dobrze zachowane, a przewodnik Ahmet świetnie przekazuje wiedzę. Czułem się dobrze przygotowany do zrozumienia historii tego miejsca.
Cała rodzina świetnie się bawiła. Animacja dla dzieci była top notch.